Masz pytania? Zadzwoń: 661 882 002

17,5kg Jesmonite AC100 Gips Polimerowy

Opis produktu

Zestaw 12.5kg proszku + 5kg płyn

Jesmonite AC100 to wszechstronny materiał. Składa się tylko z dwóch składników – żywicy akrylowej na bazie wody oraz mineralnego proszku. Z pomocą AC100 można precyzyjnie stworzyć odlewy o dowolnym kształcie i strukturze. Ogniotrwały, wytrzymały, a zarazem plastyczny surowiec Jesmonite AC100 to przyszłość branży dekoratorskiej, rzeźbiarskiej i budowniczej. Stworzenie lekkich kompozytowych elementów metodą laminacji z wykorzystaniem Jesmonite Quadaxial Glass lub za pomocą odlewu do przygotowanej wcześniej formy nigdy nie było łatwiejsze!

 AC100 można pomalować za pomocą specjalnie dedykowanej linii pigmentów Jesmonite. Jest on bezwonny, ekologiczny i całkowicie bezpieczny. Może zastąpić wiele ciężkich materiałów (np. beton) w projektach wymagających mniejszej wagi. AC100 nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. W przypadku stosowania na zewnątrz zaleca się dodatkowo użycie uszczelniacza lub odpowiedniego zabezpieczenia.

 Jak przechowywać produkty Jesmonite? Pojemniki z płynami powinny być dobrze zamknięte, aby zapobiec odparowaniu wody i tworzeniu się zestalonej warstwy na powierzchni. Producent zaleca trzymanie materiału w pomieszczeniu o temperaturze od 5 do 25°C i zużycie go w ciągu 12 miesięcy.

  Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktu Jesmonite AC100, zapraszamy do kontaktu z nami!

Produkty powiązane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij