Masz pytania? Zadzwoń: 661 882 002

AC100 Starter Kit

Opis produktu

 Planują Państwo rozpoczęcie przygody z Jesmonite? W ofercie sklepu Coscraft.store znajdzie się coś, co znacznie ułatwi pierwsze kroki w pracy z gipsem polimerowym. Jest to Zestaw Startowy Jesmonite.

 Zestaw startowy zawiera: 

  • płyn Jesmonite AC100;
  • bazę/proszek Jesmonite;
  • 3 kolorowe pigmenty do barwienia;
  • patyczki do mieszania masy;
  • rękawiczki nitrylowe (1 parę);
  • 2 silikonowe foremki na odlewy wielokrotnego użytku;
  • instrukcje wprowadzające w projektowanie odlewów z gipsu polimerowego Jesmonite AC100.

 Zestaw Startowy Jesmonite to świetna rozrywka dla całej rodziny! Wykonując proste odlewy z pomocą bazy Jesmonite i płynu AC100 będą mogli Państwo poczuć się jak prawdziwi artyści, którzy tworzą oryginalne dekoracje do wystroju wnętrz. Materiał otrzymany po zmieszaniu bazy z płynem jest nietoksyczny i ogniotrwały, a przy tym odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jest idealny także do zastosowań profesjonalnych.

 Pigmenty dołączone do zestawu można mieszać ze sobą w celu uzyskania dowolnego koloru. Należy je dodać do płynu AC100 Liquids przed wymieszaniem go z bazą. Gwarancją uzyskania odlewu, który spełni Państwa oczekiwania, jest dokładne trzymanie się instrukcji. 

 Aby jak najdłużej cieszyć się trwałością koloru i wytrzymałością materiału, należy przechowywać produkty szczelnie zamknięte, w temperaturze od 5 do 25°C i zużyć je w ciągu 12 miesięcy od daty na opakowaniu.

 Zapraszamy wszystkie odważne i kreatywne osoby do świetnej zabawy z Zestawem Startowym Jesmonite!

Produkty powiązane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij