Masz pytania? Zadzwoń: 661 882 002

O nas


 

Old White to nie tylko sklep ale również pracownia.

Nasz sklep to przede wszystkim farby. Ale nie tylko. W naszym sklepie zaopatrzysz się w różne artykuły dekoracyjne, kupisz odnowione i wystylizowane przez nas meble, szablony dekoracyjne zarówno na meble i tkaniny jak i na ściany. Aby wyjść naprzeciw naszym klientom mamy również w sprzedaży tkaniny obiciowe, dekoracyjne i zasłonowe.

Zajmujemy się również promocją twórczości handmade.

W naszej ofercie posiadamy produkty znanej firmy Livos.

Nasz świat to świat prawdopodobnie najlepszej farby kredowej do stylizacji mebli, malowania powierzchni drewnianych, plastiku, wikliny, ceramiki, betonu, metalu a nawet tkanin.

Farby kredowe, które sprzedajemy są na bazie wody, nie zawierają rozpuszczalników, ani żadnych szkodliwych barwników czy konserwantów. Farby te mogą być stosowane przez alergików i osoby wrażliwe. Wiele osób nazywa je farbami ekologicznymi, inni farbami organicznymi, farbami przyjaznymi środowisku... my nazywamy je AUTENTICO.
Proponujemy około 100 starannie wybranych odcieni farb, dzięki czemu nasi klienci nie muszą sami mieszać kolorów. Ponieważ my je już stworzyliśmy.

Nasi specjaliści skomponowali paletę kolorów dla wszystkich trzech typów farb AUTENTCIO:
AUTENTICO VINTAGE®, znakomita farba kredowa przeznaczona dla mebli. Ta dekoracyjna farba jest idealna do malowania i stylizacji mebli (style shabby chic, vintage, prowansja, glamour, styl francuski). Nie wymaga wcześniejszego przygotowywania mebla (szlifowania, ścierania - należy tylko to co będziemy malować odtłuścić), przyczepia się praktycznie do każdej powierzchni (drewno, lakier, ceramika, tkanina, wiklina, metal, beton). Wymaga zabezpieczenia woskiem.
AUTENTICO VERSANTE®, nasza wyjątkowa farba NIE wymagająca zabezpieczenia woskiem. Idealna do malowania przedmiotów częstego użytku - takich jak meble kuchenne, łazienkowe, ogrodowe. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi technologiami farba ta zachowuje właściwości farby zarówno kredowej jaki i farby do użytku na zewnątrz. Farba ta cechuje się wysoką tolerancją wody i odpornością na promienie UV. Nie wymaga wcześniejszego przygotowywania mebla (szlifowania, ścierania - należy tylko to co będziemy malować odtłuścić), przyczepia się praktycznie do każdej powierzchni (drewno, lakier, ceramika, tkanina, wiklina, metal, beton). Farba po wyschnięciu daje połysk skorupki jajka (stąd też nazwa EGGSHELL).
AUTENTICO VENICE®, to czysta farba kredowa, która zamieni twoje ściany, jak i meble w małe dzieła sztuki. Farba Autentico Venice® jest dostępna w takiej samej kolorystyce co farba Vintage® oraz Versante®.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij