Masz pytania? Zadzwoń: 661 882 002

Zwrot towaru


DOWÓD ZAKUPU

Do każdej zakupionego przedmiotu dołączony jest dowód zakupu, który jest podstawą do ewentualnej reklamacji bądź zwrotu towaru.

 

WYMIANA TOWARU

W przypadku wysłania błędnego towaru, towar zostanie wymieniony na nasz koszt - zostaną zwrócone również koszty przesłania towaru do nas.

Jeżeli wymiana nie jest z naszej winy, klient musi ponieść koszty wysyłki związane z wymianą.

 

ZWROT TOWARU

Jeżeli towar nie spełnia Twoich oczekiwań nie musisz podawać żadnego powodu z którego chcesz dokonać zwrotu. Możesz odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie do 14 dni od zawarcia umowy, składając stosowne oświadczenie na piśmie, a zwrot towaru powinien nastąpić nie później jak do 14 dni - towar nie może nosić śladów użytkowania. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Pobierz: formularz odstąpienia od umowy zakupu. Materiały są cięte pod indywidualne zamówienie klienta i NIE podlegają zwrotom.

W przypadku zwrotów pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone na podane przez Ciebie konto. 

W takim przypadku nie zwracamy kosztów przesyłki. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem!

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas wysłając wiadomość e-mail na adres: info.oldwhite@gmail.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Przypominamy, że Materiały odcięte z belki traktowane są jak zamówienia na indywidualne zamówienie Klienta i nie podlegają zwrotowi.

 

REKLAMACJE

Reklamacje rozpatrywane jeżeli jest to mozliwe drogą emeilową. Rekamacji podlegają wady ukryte. Rekalamcji nie podlegaja mechaniczne uszkodzenia.

 

WARUNKI OGÓLNE

Kupując w naszym sklepie, udzielasz sprzedającemu pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w Twoim imieniu z firmą kurierską, w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego.

 

Sklep  www.old-white.pl  nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy firmy świadczącej usługi kurierskie.


INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY


Prawo odstąpienia od umowy

Kupując jako Konsumenci (osoby fizyczne wykonujące czynność z przedsiębiorcą niezwiązaną z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.) mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

  • w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy tj. od dnia, w którym odebrali Państwo przesyłkę z towarem.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas wysłając wiadomoś e-mail na adres: ............................... o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Wzór formularza do pobrania tutaj.

Aby zachować termin do odstąpienia powinni Państwo wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem 14 dni od wejścia w posiadania rzeczy.


Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy zwrot produktu.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij