Masz pytania? Zadzwoń: 661 882 002

BIO STRIP - produkt do usuwania starych powłók

Opis produktu

Czas oczekiwania: ok. 14dni roboczych

Autentico® BIO-STRIP 500ml

Autentico® Bio-Strip jest preparatem do usuwania farb akrylowych, farb kredowych, wosków i lakierów bezrozpuszczalnikowych. Bio-Strip jest produktem na bazie wody, wolnym od rozpuszczalników i łatwym w użyciu. Usuwa zbędne powłoki z powierzchni drewna, PVC, metalu, szkła i innych. Nie nadaje się do usuwania farb, które nie wytwarzają powłok jak farba wapienna oraz farb stalowych.

 

Autentico® Bio-Strip jest preparatem do usuwania farb akrylowych, farb kredowych, wosków i lakierów bezrozpuszczalnikowych. Bio-Strip jest produktem na bazie wody, wolnym od rozpuszczalników i łatwym w użyciu. Usuwa zbędne powłoki z powierzchni takich jak: drewno, PVC, metal, szkło oraz inne. Nie nadaje się do usuwania farb, które nie wytwarzają powłok jak farba wapienna oraz farb ftalowych.

Stosowanie: Przed użyciem dokładnie wymieszać. Nie rozcieńczać. Powierzchnie, które nie mają być pozbawione powłok oraz takie jak szkło i okna witryn, powinny zostać oklejone taśmą lub folią. Nanieść bezpośrednio pędzlem lub wałkiem, odczekać 30 min, a następnie zeskrobać resztki farby lub wosku lub lakieru. Jeśli to konieczne, należy powtórzyć proces. Po 1 godzinie powierzchnię należy wytrzeć czystą, wilgotną ściereczką.

Wydajność: Pokrywa od 4 do 8 m2 w zależności od rodzaju powierzchni, porowatości i techniki nakładania.

Środowisko: Ten produkt nie zawiera rozpuszczalników (VOC). Firma Autentico® wykorzystuje tylko surowce o doskonałej jakości, niskiej percepcji węchu i niskim wpływie na środowisko. Nasza produkcja nie generuje zbędnych odpadów, a wszystkie produkty mają na celu uzyskanie maksymalnego wyniku przy minimalnym wpływie na zdrowie użytkownika.

Czyszczenie narzędzi: Usuń resztki i myj ciepłą wodą z mydłem. Nie wylewaj resztek produktu do kanalizacji.

Środki ostrożności: Nosić okulary ochronne i rękawiczki. Kontakt z oczami: natychmiast zmyć ciepłą wodą, utrzymywać powieki otwarte i wezwać lekarza. Nie nakładać w bardzo wilgotnym środowisku poniżej 10ºC lub powyżej 30ºC. Dostępne są karty charakterystyki.

Produkty powiązane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij